0222 239 2979

  Randevu için : 444 66 26

ESOGÜ HASTANESİ SEKRETERLERİ UNUTMADI
ESOGÜ HASTANESİ SEKRETERLERİ UNUTMADI

 Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde ’Dünya Sekreterler Günü’ kutlandı. Hastane Yönetimi ve Halkla İlişkiler Birimi’nin düzenlediği etkinlikte Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Elif DOYUK KARTAL, Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Mahmut ÖZDEMİR, Sağlık Hizmetleri Müdürü Burçin DANACI ve Tıbbi Dokümantasyon Müdür Yardımcısı Orhan KÖSEOĞLU ve Halkla ilişkiler Sorumlusu Esin GÖKALP’ in katılımı ile hastanede görev yapan tüm sekreterlerin ‘Dünya Sekreterler Günü’ kutlandı.

Açılış konuşmasını yapan Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Elif DOYUK KARTAL sekreterlerin bu anlamlı gününü kutlayarak; poliklinik ve servis sekreterlerinin hastalarda bıraktığı o ilk intibanın kurumu temsil ettiğini, hem insani hem de ikili ilişkilerde yüklerinin ağır olduğunu ve yönetim olarak her türlü konu ve sorunda yanlarında olduklarını söyleyerek, çalışırken empati yapıp sabırlı olmalarını istedi. Ardından Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Mahmut ÖZDEMİR yaptığı konuşmada bu özel günü kutlayarak  meslekte güler yüzlü ve sabırlı olmanın önemine dikkat çekti. Tıbbi Dokümantasyon Müdür Yardımcısı Orhan KÖSEOĞLU ‘’Sekreterler bir kurumun nabzı ve candamarı gibidir.’’ benzetmesi yaparak bu özel günün hastanemiz bünyesinde kutlanmasının sevincini yaşadıklarını belirtti ve tüm hastane personelinin ‘’Dünya Sekreterler Günü’’nü kutlayarak konuşmasını sonlandırdı.

Prof. Dr. Necla ÖZDEMİR Konferans Salonu’nda düzenlenen bu anlamlı kutlama hastanede görev yapan sekreterlere çiçek dağıtılmasından sonra verilen kokteyl ile sona erdi. Kurum çalışanlarının arasındaki birlik ve beraberliğin pekiştirilmesi amaçlanan etkinlikte hoşça vakit geçiren sekreterler görev yerlerine keyifli bir şekilde döndüler.

 

 

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi

Kategoriler

Ziyaretcilerim

1970682 Kişi ziyaret etti.