Başhekim Yardımcıları

Doç.Dr. Kadir Uğur MERT

  Ankara, 1982 doğumlu Doç. Dr. Kadir Uğur MERT, ilköğrenimini 1992 yılında Org. Halil Sözer İlköğretim Okulu’nda tamamlamıştır. Ortaöğrenimini Eskişehir Anadolu Lisesi (1997) ve Eskişehir Fatih Fen Lisesi'nde (2000) tamamlamıştır. Tıp Fakültesi eğitimini 2000-2006 yıllarında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladıktan sonra zorunlu hizmetini İstanbul 112 Acil Servis Başhekimliğine bağlı Beyoğlu Sorumlu Hekimi olarak yapmıştır. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Kardiyoloji Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimini 2007-2011 yılları arasında tamamlayarak Kardiyoloji uzmanı unvanını almıştır. 2012-2016 yılları arasında Marmaris Devlet Hastanesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Hastanesi ve Yunus Emre Devlet Hastanesi’nde Kardiyoloji Uzmanı olarak hizmet vermiştir.

  Ekim 2016 tarihinden bu yana Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Anabilim Dalı'nda öğretim üyesi olarak çalışmaktadır. 2012 yılında “Cleveland Clinic, A.B.D” ve 2018 yılında “Universitätsklinikum Ulm, Almanya” ‘Girişimsel Kardiyoloji ve Yapısal Kalp Hastalıklarında Girişimsel Tedaviler’ alanında çalışmak üzere misafir öğretim üyesi olarak görev almıştır. Doçent unvanını 2019 yılında almıştır. 2021 yılından bu yana Başhekim Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.

  Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

Doç.Dr. Mehmet Surhan ARDA

  Doç.Dr. Mehmet Surhan ARDA, 10.06.1970 doğumlu olup, İlköğrenimini İzmir Pınarbaşı İlkokulunda, orta öğrenimini İzmir Bornova Anadolu Lisesinde, üniversite eğitimini de Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır. Pratisyen Hekim olarak Isparta ili Keçiborlu ilçesi Senir Sağlık Ocağında başladığı meslek hayatına İzmir Seferihisar Nejat Hepkon Devlet Hastanesi’nde devam etmiştir. 2001 yıllında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalın’da uzmanlık eğitimine başlamış ve 2007 yılında tamamlamıştır. 2007-2010 yılları arasında uzman hekim olarak Kırıkkale Hacı Hidayet Doğruer Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde uzmanlık sonrası zorunlu hizmetini tamamlamıştır. Temmuz 2010’dan bu yana da Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı öğretim üyesi olarak çalışmaktadır.

  Evli, biri kız biri de erkek olmak üzere 2 çocuk babasıdır.

 

Doç.Dr. Pınar YILDIZ

  Doç.Dr. Pınar Yıldız;  Ankara Anadolu Lisesi 1998 mezunudur.  Tıp Fakültesi eğitimini 1998-2004 yıllarında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır. Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 2005-2010 yılları arasında İç Hastalıkları İhtisasını tamamlamış ve sonrasında Muş Bulanık ve Kütahya Tavşanlı Devlet Hastanelerinde İç Hastalıkları Uzmanı olarak hizmet vermiştir.

  14 Mart 2013 tarihinden bu yana Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı'nda öğretim üyesi olarak çalışmaktadır. 2014 yılında İç Hastalıkları Genel Dahiliye Bilim Dalını kurmuş ve takibinde de Genel Dahiliye Bilim Dalında Bilim Dalı Başkanı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.  İç Hastalıkları Ana Bilim Dalında eğitim sorumlusu olup, İç Hastalıkları eğitimi, koruyucu hekimlik, kronik hastalıkların yönetimi, erişkin aşılama özel ilgi alanlarıdır. Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği, Genel Dahiliye Akademik Çalışma Grubu üyesi ve Avrupa İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği temsilcisidir. European Federation of Internal Medicine (EFIM) Choosing Wisely çalışma grubu üyesidir.   Doçent unvanını 2017 yılında almıştır.

  Evli ve 2 kız çocuğu annesidir.

 

Doç.Dr. Bartu BADAK

  Denizli, 1983 doğumlu Doç. Dr. Bartu BADAK, İlköğrenimini Denizli İstiklal İlkokulu’nda ve Ortaöğrenimini Denizli Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Tıp Fakültesi eğitimini 2001-2007 yıllarında Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladıktan sonra 2007-2013 yılları arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda eğitimini tamamlayarak Genel Cerrahi Uzmanı unvanını almıştır. 2013-2015 yılları arasında Uşak Banaz Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmet görevini tamamladıktan sonra 2015-2016 yılları arasında Özel Uşak Medical Park Hastanesi’nde Genel Cerrahi uzmanı olarak hizmet vermiştir.

  Ocak 2016 tarihinden bu yana Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda öğretim üyesi olarak çalışmaktadır. 2016 yılından itibaren Eskişehir Meme Hastalıkları Derneği’nin genel sekreterliğini yürütmekte olup; Türkiye Meme Hastalıkları Dernekleri Federasyonu’nun üyesidir. 200’e yakın uluslararası ve ulusal makale ve kitap bölüm yazarlığı bulunmaktadır ve 2022 Nisan ayında Doçent unvanını almıştır.

  Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

Dr. Öğr. Üyesi Gürkan BOZAN

  Dr.Öğr. Üyesi Gürkan BOZAN 1975 Eskişehir doğumludur. İlköğretimini Eskişehir Ziya Gökalp İlkokulu’nda, ortaokulu Eskişehir Mustafa Kemal İlköğretim Okulu, lise eğitimini Eskişehir Gazi Lisesi’nde tamamlamıştır. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini, 2010 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı’nda tamamlamıştır. 2010-2011 yılları arasında Isparta Asker Hastanesi’nde Tabib Asteğmen olarak, 2011-2012 yılları arasında Van Çatak Devlet Hastanesinde Başhekim ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmıştır. 2012-2013 yıllarında Eskişehir Özel Acıbadem Hastanesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak görev yaptıktan sonra 2013-2016 yılları arasında Eskişehir Devlet Hastanesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak hizmet vermiş ve bu sırada 2015 yılında 8 ay süre ile Eskişehir Alpu İlçe Entegre Hastanesi’nde Başhekimlik görevinde bulunmuştur.  2016-2017 yıllarında eşinin mecburi hizmeti için bulundukları Hatay ili Kırıkhan Devlet Hastanesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı ve Döner Sermaye Komisyon Başkanı olarak görev yapmıştır.

  2017 yılından itibaren Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Çocuk Yoğun Bakım Bilimdalı’nda öğretim üyesi olarak çalışmaktadır. Haziran 2023 itibariyle hastanemizde Başhekim Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

  Evli ve bir çocuk babasıdır.